SPECIALIST IT

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru:

- realizarea activitatii de intretinere de baze de date relationale (MySQL, MS SQL, Oracle);
- dezvoltarea rapoartelor avand la baza aplicatiile folosite in cadrul companiei;
- asigurarea disponibilitatii, intretinerii si suportului rapoartelor si aplicatiilor;
- oferirea de consultanta si asistenta clientilor interni.

CERINTE

Studii universitare de profil (Automatica, Informatica, Cibernetica);
Experienta in dezvoltarea de rapoarte si aplicatii minim 3 ani.
Cunostinte solide de programare baze de date MySQL, SQL Server, Oracle, atat pe arhitecturi Linux cat si Windows;
Experienta buna in Hard si Soft;
Capacitatea de a lucra atat independent cat si in echipa;
Atent la detalii, orientat spre calitate;
Responsabil;
Integru, dedicat, cu initiativa, spirit energic, gandire pozitiva si optimism;
Bine organizat, meticulos si promt;
Comunicativ, dornic de perfectionare;
Fluenta in exprimarea in limba franceza sau engleza;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST SA va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!