Specialist IT

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este branch-ul din Romania al unei companii internationale, ce are in prezent o retea de 14 branch-uri si parteneri in intreaga lume, specializata in distributia de sisteme de securitate.

Responsabilitatile tale sunt atat orientate catre intern, prin suportul colegilor, cat si catre activitati de presales pentru clientii companiei.

CERINTE

Ca si Administrator IT este necesar sa ai o experienta anterioara de minim 2-3 ani intr-o pozitie similara si cunostinte de retelistica si IT hardware.

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.