Specialist Infrastructura

SENIOR TECH S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Managementul centralelor telefonice de la sucursale si HQ
- Supervizare lucrari cablare structurata,data center
- Instalari si configurari de switchuri si routere Cisco
- Supervizare infrastructura electrica (generatoare de curent,UPS )
- Supervizare relatia cu terti ( furnizori de servicii si hardware)

CERINTE

Cunostinte solide in domeniile:
- Centrale telefonice ( in special Alcatel ,Nortel si Philips)
- Infrastructura de retea (cablare structurata,data center , switchuri si routere Cisco )
- Infrastructura electrica ( UPS-uri, generatoare de curent)
- Relatia cu terti ( furnizori de servicii si hardware ).

In cei 6 ani de experienta acumulata in domeniul resurselor umane am simtit nevoia unor instrumente care sa faciliteze munca de zi cu zi, care sa eficientizeze procesele de recrutare, evaluarea performantelor, administrarea personalului, pregatirea si abilitatile, grila salariala, care sa ofere informatii clare pentru luarea deciziilor. Astfel am implementat diferite sisteme de resurse umane si am vazut cum creste eficienta acestui departament. In timp ne-am dorit sa le automatizam si sa le integram cu celelalte programe pe care beneficiarul le utilizeaza si am facut primul pas catre creearea de software de resurse umane adaptat la cerintele clientului.