Specialist incercari motoare

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizeaza elementele tehnice necesare elaborarii : specificatiei calculator , control final banda montaj, dosar omologare, cablaj motor pentru punerea la punct a motoarelor benzina/motorina.

- Analizeaza rezultatele încercarilor

- Lanseaza specificatia calibrarii de serie

- Analizeaza, concepe si pune în practica solutii corective pentru rezolvarea problemelor de calitate client pe parcursul vietii serie

- Pune in practica instructiunile si procedurile de mediu si produse chimice specifice Dacia cu respectarea normelor de securitatea muncii si de mediu

CERINTE

- Studii superioare tehnice profil AR/Motoare;

- O prima experienta in domeniu constituie un avantaj

- Limba franceza si/ sau engleza - nivel de conversatie;

- Capacitate de lucru in echipa si de animare in transversal, dinamism, rigurozitate;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.