Account Manager

TeleTrade-DJ-International Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea clientilor actuali si potentiali in vederea vanzarii produselor si serviciilor companiei
Identificarea nevoilor clientilor, personalizarea si adaptarea ofertelor la cerintele si nevoile acestora;
Dezvoltarea permanenta a relatiei cu clientii, in scopul atingerii obiectivelor de business;

CERINTE

-abilitati de vanzare si negociere
-capacitatea de a se descurca in mod interactiv
-capacitatea de a lucra in conditii de stres
-spirit de echipa
-atentie distributiva, receptivitate, respectarea termenelor, promptitudinea, respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor.
-cunostinte de tranzactionare reprezinta un mare avantaj
-capacitatea de a asimila foarte rapid informatii daca nu exista cunostinte de tranzactionare

BENEFICII OFERITE

Venit fix + bonusuri,comisioane in functie de performanta

Fondat in 1994, Grupul TeleTrade este un adevarat lider mondial recunoscut. Cu o retea unica de peste 200 de filiale in 30 de tari, suntem cea mai mare companie din Asia si Europa, ce ofera clientilor o intreaga gama de servicii in conformitate cu standardele de calitate la nivel mondial. Datorita retelei noastre unice de afiliere suntem intotdeauna la indemana clientilor.
Prin numeroasele premii obtinute, cum ar fi "Brokerul anului 2010", TeleTrade este recunoscut ca fiind un lider in furnizarea serviciilor de consultanta si un lider pe piata financiara internationala. (FOREX).