SPECIALIST IN PLANIFICAREA SI MANAGEMENTUL PRODUCTIEI

INTEGRATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultanta in planificarea si managementul productiei pentru mari societati din tara si din strainatate

CERINTE

- Absolvent facultate economica sau tehnica;
- Experienta relevanta (cel putin 2 ani) in planificarea si managementul productiei, preferabil productie textila, incaltaminte, bunuri de larg consum;
- Experienta in implementarea si/sau utilizarea sistemului SAP (modulul PP) constituie un avantaj
- Cunostinte avansate de limba engleza (limba franceza constituie un avantaj);
- Dorinta unei cariere in care sa puteti interactiona si colabora cu executivii din marile companii multinationale si in care sa puteti concepe si implementa solutii de optimizare business;
- Abilitatea de a intelege tehnologiile si solutiile moderne de business management de tip ERP, Business Intelligence, Managementul Performantelor, Managementul Valorii, Analiza modelarea si optimizarea proceselor economice;
- Capacitate puternica de adaptare la munca in echipa si la provocarile specifice activitatii de consultanta;
- Rigurozitate in urmarirea obiectivelor;
- Bune abilitati de comunicare;
- Disponibilitate de deplasare.

BENEFICII OFERITE

Noi va oferim o cultura organizationala bazata pe spirit de echipa excelenta profesionala, oportunitatea de a participa la proiecte internationale, cunostinte si competente ce au obtinut recunoasterea comunitatii internationale si de care veti beneficia in cadrul etapelor succesive de formare profesionala.Cei interesati sunt rugati sa trimita Scrisoare de intentie & motivatie precum si CV-ul (cu foto atasat) prin email la adresa: jobs@integrator-group.com sau prin intermediul site-ului www.myjob.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Companie lider de consultanta business management