Specialist in logistica

GTS Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatile din cadrul Departamentului Administrativ si Logistica
Mentine relatia cu distribuitorii privind importul de produse farmaceutice si non-farmaceutice
Urmareste contractele cu furnizorii si efectuarea platilor ( interne si externe)
Efectueaza previziuni/ planificari ale vanzarilor si stocurilor de produse
Efectueaza analize statistice asupra vanzarilor pentru imbunatatirea performantei
Analizeaza rapoartele de cheltuieli de marketing si volum lunar, trimestrial si anual al vanzarilor
Mentine relatia cu partenerii romani si straini pentru respectarea termenilor contractuali si asigura suportul tehnic general

CERINTE

Absolvent studii superioare
Experienta intr-un post similar de minim un an
Capacitate de a lucra cu un volum mare de informatii
Abilitatea de a comunica si a stabili obiective in mod realist
Atitudine proactiva si responsabila
Stabilitate profesionala si emotionala

Compania ofera servicii de marketing farmaceutic si resurse umane