Specialist in Energetica

IBCOenerg

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea tehnica si organizatorica a contractelor comerciale pentru clientii interni si internationali ai firmei vizand: diferitele etape ale promovarii unor investitii:
- studii: tehnice oportunitate, impact, prefezabilitate/ fezabilitate,etc
- proiecte si de executie,
- documentatii economice.
Coordonarea tehnica si organizatorica a echipei de lucru.
Gestionare bugetului pe lucrari

CERINTE

Specialist in energetica avand cu una din specializarile:
- ing. hidroenergetician (hidrotehnician)
- ing. electrician
Experienta relevanta de minim 5 ani in cercetare, proiectare si/sau executie
Cunostinte operare calculator/ softuri tehnica de calcul
Cunoasterea limbii engleze/germane este obligatorie (nivel mediu/avansat)
Spirit de echipa, sociabilitate, disciplina
Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- bonusuri in functie de proiectele realizate

IBCO Energ este o companie cu capital privat romanesc, infiintata in anul 1999 cu scopul de a promova sursele de energie regenerabila prin servicii de consultanta si inginerie in special in domeniul hidroenergiei si energiei vantului dar si al altor surse regenerabile.
Compania isi propune sa sprijine atat functionarea sistemului hidroenergetic in ansamblu cat si dezvoltarile promovate de investitorii privati fie prin achizitionarea unor active existente fie prin investitii de tip greenfield.
Pentru detalii referitoare la activitatea firmei vizitati www.ibcoenerg.ro
In prezent firma se afla in plina expansiune si isi largeste echipa cu postul de DIRECTOR TEHNIC: