SPECIALIST IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿stabilirea si mentinerea contactelor cu clientii si contactul permanent cu autoritatile;
¿calculatia proiectelor de constructii;
¿verificarea costurilor de constructie;
¿calculatia costurilor fizice;
¿dezvoltarea unor concepte statice;
¿organizarea unor proiecte generale in companie si participarea activa la conceperea contractelor aferente;
¿evaluarea calculatiilor dupa directiunile directorului;
¿sprijinirea directorului si/sau a conducatorului de proiect in privinta tehnicii si a reptului de constructie;
¿urmarirea costurilor proiectelor de orice fel;
¿verificarea planurilor de proiectare si partcicipare la dezvoltarea lor;

CERINTE

¿studii superioare in domeniul tehnic;
¿cunostinte limba engleza, constituie avantaj cunoasterea limbii germane;
¿min. 3 ani experienta intr-o poztie similara;

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv si alte beneficii

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie de constructii din Austria: