SPECIALIST IN DOMENIUL CALITATII

MEDICOVER ROMBEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta persoana este responsabila cu supravegherea aplicarii prevederilor sistemului de calitate la nivelul laboratoarelor din reteaua Synevo Romania, cu reactualizarea documentelor si a inregistrarilor; urmareste raportarea neconformitatilor aparute si modul de aplicare al actiunilor corective si preventive intreprinse la nivelul organizatiei.

CERINTE

- experienta in sistemul calitatii de minim 2 ani;
- cunoasterea standardului SR EN/ISO 17025 si a documentelor necesare sistemului de calitate;
- implementarea la nivelul organizatiei (la care lucreaza in prezent) a cel putin unui obiectiv stabilit.

BENEFICII OFERITE

O cultura organizationala bazata pe tranparenta, deschidere, incredere reciproca si un loc de munca la care sa vii cu placere.

Reteaua de laboratoare Synevo prezenta in Bucuresti, Cluj, Constanta, Medgidia, Satu Mare, Suceava, Iasi si Timisoara asigura medicului si pacientului un spectru larg de investigatii in domeniile: alergologie, biochimie, hematologie, imunologie, microbiologie si biologie moleculara (PCR).

www.synevo.ro