Specialist implementare si suport software management hotelier

T&C NET S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Implementare si consultanta pentru sistemele de tip Property Management System;
• Configurarea solutiilor software pentru hoteluri precum si scolarizarea personalului ce va utiliza aplicatiile;
• Asigurarea suportului software pentru sistemele informatice instalate sau in curs de instalare in hoteluri si restaurante;
• Asistenta post instalare/suport, consultanta dedicata clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate;
• Solutionarea cerintelor si incidentelor software ale clientilor;
• Suport pentru softurile TCNET: preluarea, documentarea si rezolvarea cererilor clientilor firmei;
• Detectarea posibilelor erori de operare sau functionale pentru aplicatiile instalate;
• Actualizarea permanenta a cunostintelor in privinta noilor produse, monitorizarea testarii si implementarii acestora;
• Rezolvarea operationala a tuturor solicitarilor de nivel 1 si 2 cu grad normal de complexitate;

CERINTE

• Aptitudini foarte bune de comunicare si relationare cu echipa;
• Initiativa, dorinta de a invata cat mai multe lucruri noi;
• Capacitate de analizare si solutionare a problemelor;
• Experienta in implementarea solutiilor si management hotelier poate constitui un avantaj;
• Bune aptitudini de trainer;
• Limba engleza nivel mediu;
• Disponibilitatea pentru scurte deplasari in cadrul proiectelor;
• Permis de conducere categ B;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Bonusuri pentru instalari sau suport de noapte;
• Abonament medical clinica privata;
• Bonuri de masa;
• Decont transport;
• Telefon, laptop.

TCNET este unul dintre cei mai activi furnizori de solutii software si echipamente pentru industria ospitalitatii din Romania. In 25 de ani de activitate, 1.000 de clienti au avut incredere in TCNET si au implementat cu ajutorul nostru solutii IT capabile sa le optimizeze managementul afacerilor si rezultatele de business. Ne actualizam constant portofoliul de produse, pentru a oferi cele mai moderne si performante solutii la provocarile actuale: clienti cu un comportament de consum modern, prezenti in medii sociale, dornici de acces la tehonologiie de ultima generatie.