SPECIALIST IMPLEMENTARE SI ADMINISTRARE SAP- COMPANIE MIXTA ROMANO- FRANCEZA

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Adimistrare sisteme SAP, intretinerea arhitecturii, dezvoltare - rezolvare probleme;

- Monitorizarea joburilor, planificare;

- Activitati back-up;

- Mentenanta sistemului de transport;

- Implementare de patch-uri SAP si upgrade-uri SAP;

- Mentenanta imprimantelor in SAP;

- Suport tehnic si corectare erori;

- Administrare roluri si useri, asigurare securitate;

- Elaborare de proceduri de lucru;

CERINTE

Studii superioare de specialitate;

- Minim 1 an de experienta in administrare sisteme SAP;

- Limba engleza fluent, scris si vorbit, limba franceza constituie un avantaj ;

- Abilitati de comunicare, dialog cu clientii si lucrul in echipa;

- Cunostinte avansate SAP BASIS;

- Experienta in administrare si securitate sisteme SAP;

- Experienta de administrare BD Oracle;

- Cunostinte SAP NetWeaver reprezinta un avantaj;

- Cunostinte UNIX (HP UX) reprezinta un avantaj;

- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
- Lucru intr-o echipa dinamica.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.