Specialist HR

ITEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
Clientul nostru este unul dintre liderii pietei autohtone de servicii financiare ce activeaza in zona de colectare de debite atat de la persoane fizice cat si de la companii. Postul presupune:
-stabilirea impreuna cu managerii de departamente necesarul de resurse umane si coordonarea procesului de recrutare si selectie;
-administrarea dosarelor personale ale angajatilor si eliberarea de acte doveditoare ale calitatii de angajat pentru acestia;
-mentinerea relatiei cu organele de control in domeniu;
-coordonarea procesului de actualizare permanenta a regulamentului de ordine interioara, organigramei, contractului colectiv de munca, contractului individual de munca etc;
-elaborarea fiselor de post pentru pozitiile nou create si optimizarea fisele de post deja existente;

CERINTE

-studii superioare economice sau de psihologie;
-cursuri si atestate in domeniul resurselor umane reprezinta un avantaj;
-cunostinte de tehnici de recrutare si selectie, legislatia muncii, politici HR;
-experienta in domeniu minim 1 an;
-abilitati de lucru cu pachetul Office;
-persoana sociabila, proactive, ordonata, cu foarte bune abilitati de comunicare si gestionare a conflictelor, diplomata.

BENEFICII OFERITE

-mediu tanar si dinamic
-bonusuri conform rezultatelor

Companiile sunt facute din si de oameni. La fel si strategiile lor. Imaginea firmei este creata si dusa mai departe de cei care o reprezinta. Profitul este la randu-i generat de eficienta angajatilor. Oamenii reprezinta asadar una si poate cea mai importanta dintre cheile reusitei in afaceri.

Credem cu tarie acest lucru si va suntem alaturi in demersul de dezvoltare a capitalului uman. Il cautam pentru dumneavoastra, va ajutam sa-l pastrati si sa-l cresteti, sa-i evaluati valoarea, sa-l administrati. Solutiile noastre de recrutare si consultanta precum si produsele dezvoltate de specialisti RU pentru specialisti RU va sprijina in calatoria dumneavoastra spre succes.