Specialist HR

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, unul dintre cei mai mari producatori mondiali de masini de mare tonaj, ce opereaza in peste 100 de tari si numara cateva zeci de mii de angajati in intreaga lume.

 Daca ai 2-3 ani experinta in procese administrative de HR, esti foarte organizat/a, iti place sa lucrezi cu oamenii si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa complexa, cu o cultura organizationala ce incurajeaza diversitatea si creativitatea,

este suficient sa ne transmiti CV-ul tau

CERINTE

Experienta de 2-4 ani in procese de HR: admin si payroll, recrutare, comp&ben

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.