Specialist Fonduri Structurale

TeamNet International S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cercetarea fondurilor existente si a oportunitatilor de finantare (structurale, FP7, Banca Mondiala, etc)
- urmarirea calendarului si a conditiilor de participare
- gasirea de potentiali parteneri
- promovarea firmei ca si potential partener in cadrul participarii la aplicarea pentru finantare
- participare activa la elaborarea dosarului de aplicare la finantare

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in obtinerea de fonduri (Phare, Structurale, alte tipuri de finantari nerambursabile)
- Experienta in project management
- Limba engleza avansat
- Foarte bune cunostinte MsOffice (foarte important Excel, Power Point)
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, fire organizata, punctualitate, talent la exprimare, perseverenta, creativitate

BENEFICII OFERITE

- Pachete salariale competitive
- Asigurare medicala privata
- Pensie Privata.
- Mediu de lucru performant: office building clasa A - Sema Parc

TeamNet International, companie de dezvoltare software cu peste 6 ani de experienta si 150 de specialisti, membri ai grupului Asesoft, parteneri Oracle, parteneri Gold Microsoft, certificati ISO 9001:2000.

TeamNet este orientata spre perfectionarea continua a membrilor sai.
Dezvoltarea personala si profesionala a membrilor TeamNet este o valoare importanta a culturii noastre organizationale.Membrii TeamNet sunt instruiti permanent pentru a fi la curent cu cele mai noi tehnologii IT.

Scopul nostru este sa oferim solutii IT, folosind cele mai noi tehnologii pentru imbunatatirea productivitatea, eficienta si performanta afacerii clientilor nostri.