Specialist Documentatie Studii

R&I ETIC SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, importanta companie de telecomunicatii din Romania, cautam candidatul de succes, care sa ocupe functia de Specialist Documentatie Studii, in Bucuresti.

Specialistul Documentatie Studii va derula o activitate complexa, atat la birou cat si pe teren, sarcinile si responsabilitatile sale principale facand referire la:
- Demararea si intocmirea documentatiei tehnice pentru obtinerea Certificatelor de Urbanism, a Autorizatiilor de Construire si a fiselor de achizitie amplasamente;
- Mentinerea legaturii cu proprietarii amplasamentelor si cu autoritatile publice locale;
- Efectuarea deplasarilor in teren ¿n vederea urmaririi stadiului lucrarilor de constructie ale societatii si asigurarii legalitatii acestora
- Depunerea documentatiilor tehnice in vederea obtinerii certificatului de urbanism, a avizelor si acordurilor solicitate, precum si a autorizatiilor de construire aferente amplasamentelor contractate de societate
- Intocmirea dosarelor cu documentatia necesara obtinerii autorizatiei de construire;
- Identificarea amplasamentelor indicate de client si candidatii acestora;
- Negocierea cu proprietarii a nivelului chiriilor;

CERINTE

- Studii superioare (absolvent de Drept sau Politehnica);
- Temeinice cunostinte de drept civil;
- Experienta relevanta in domeniul imobiliar si/sau al autorizatiilor de constructii
- Experienta in achizitii amplasamente GSM si autorizatii de construire;
- Experienta anterioara in cadrul institutiilor locale (Primarii, Consilii Locale si Judetene) ar fi un avantaj semnificativ;
- Bun negociator, abilitati de comunicare
- Persoana extrem de organizata, atenta la detalii, cu spirit de initiativa;
- Disponibilitate la deplasari (permis cateogoria B)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv (salariu in functie de experienta si rezultate, abonament la clinica medicala privata, laptop, masina de serviciu)
- mediu de lucru dinamic si profesionist, intr-un cadru multinational

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si training