Specialist Dezvoltare Organizationala

IMPACT Developer&Contractor

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Evalueaza nevoile de business si oportunitatile de dezvoltare ale angajatilor si ale managementului Companiei
-Dezvolta si livreaza diverse programe, prezentari in domneiul integrarii noilor angajati, al dezvoltarii abilitatilor de leadership
-Faciliteaza schimbarile din cadrul organizatiei furnizand suport in implementarea acestora
-Dezvolta si implementeaza programe interne de tipul “Leadership & Talent”, vizand o cultura de pregatire, mentoring si inalta performanta
-Sustine implementarea Planului Individual de Dezvoltare / planul de cariera al fiecarui angajat
-Propune planuri de succesiune si dezvoltarea carierei pentru nivelul de middle management
-Creeaza si mentine un climat organizational care sa incurajeze si sa sustina dezvoltarea si instruirea angajatiilor.

CERINTE

Scopul postului: Mentinerea ¿i dezvoltarea culturii organizationale a companiei, asigurarea unui mediu optim de munca pentru angajatii comapaniei, managementul talentelor, managementul schimbarii.

Profilul Candidatului:
-Studii universitare: psihologie, stiinte ale comunicarii, economice
-Min. 2 ani intr-o pozitie similara
-Bune cunostinte de operare in MS Office
-Bune cunostinte de limba engleza
-Flexibil, deschis, proactiv.
-Foarte bune abilitati de prezentare
-Abilitati de comunicare si persuasiune
-Inovatie si creativitate
-Capacitatea de planificare si organizare
-Orientarea puternica spre rezultate

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist si provocator
-Posibilitati de dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate
-Salariu motivant in functie de cunostinte si performanta.
-Pachet de servicii medicale.

SC Impact Developer&Contractor SA este o societate comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce activeaza in domeniul dezvoltarii imobiliare. A fost infiintata in anul 1991, prin subscriptie publica. Incepand din anul 1996 este cotata la Bursa Romana de Valori Bucuresti, iar din 1998 este membru al National Association of Home Builders - USA. Participa activ la evenimentele importante din domeniul imobiliar atat din tara cat si din strainatate.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte in propriile ansambluri rezidentiale, precum si dezvoltarea si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centre de Afaceri.