Specialist devize constructii si instalatii

NELSIM GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste devize si situatii de lucrari
Verifica devize si situatii de lucrari
Urmareste lunar costurile investitiei
Raspunde de incadrarea in bugetele si termenele alocate
Verifica planurile de executie si a documentatiei aferente.
Realizeaza rapoarte catre conducere privind stadiul lucrarilor

CERINTE

- studii superioare (medii) de specialitate (constructii, instalatii)
- experienta relevanta in domeniul constructiilor sau instalatilor intr-un post similar de min. 3 ani
- abilitatea de a conlucra si coordona subantreprenorii
- abilitatea de a lucra cu termene fixe, de a face fata situatiilor neprevazute
- cunostinte operare PC (softtech, doclip, MS Office)
- abilitati de comunicare
- abilitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului, functie de experienta, abilitati si atitudine.

Societate comerciala specializata in domeniul constructiilor civile si industriale