Specialist dealer standards

SC HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementeaza sistemul de evaluare Dealer Standards la nivelul retelei nationale ;
Asigura adaptarea si actualizarea continua a standardelor de reprezentare ;
Identifica performantele si lipsurile dealer-ului;
Propune obiective de dezvoltare la nivelul retelei de dealeri;
Impreuna cu departamentul juridic identifica si combate folosirea abuziva a Marcilor inregistrate de DaimlerChrysler AG;
Asigura mentenanta datelor din sistemul GSSN (Global Standard Source for Networkdata);
Monitorizarea concurentei;

CERINTE

Studii superioare tehnice ;
Tehnici de specialitate : domeniu auto , intretinere parc auto sau tehnic;
Limba engleza si/sau germana
Permis de conducere categoria B;
Alte cunostinte : financiare si/sau manageriere de proiecte;
Minim 3 ani experienta in industria auto sau exploatare
Dispus sa calatoreasca in strainatate si in tara (cca 2 saptamini pe luna)

BENEFICII OFERITE

Mediu interesant de activitate;
Posibilitatea de crestere in cariera.

Humangest reprezinta compania de resurse umane ce ofera solutiile adaptate nevoilor voastre .