Specialist Consultant fiscal

Consultia Primoris

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXCLUSIV persoane calificate sa ofere consultanta si sa asiste agentii economici in domeniul fiscal.

Clientii sunt, in general, mici intreprinzatori romani, dar si clienti straini (persoane fizice, sau juridice), care doresc sa investeasca in Romania.

Responsabilitatile vor include, dupa caz:
(1) consultanta fiscala.
(2) asistenta in efectuarea unor demersuri specifice.

CERINTE

- un nivel de experienta corespunzator in domeniu;
- un portofoliu de contacte pentru o buna desfasurare a activitatii;
- maniera de lucru ordonata;
- sa poata lucra si relationa in echipa;

BENEFICII OFERITE

Project Based - suntem interesati sa stabilim si sa consolidam colaborari permanente, in primul rand in Bucuresti, dar si in restul tarii.

Consultia Primoris este o companie relativ tanara pe piata romaneasca, care functioneaza ca o agentie, prin intermediul careia puteti avea acces la serviciile specializate ale unui mare numar de profesionisti (avocati, ingineri, contabili, etc) in conditii foarte avantajoase de pret si calitate.

Oferim servicii de: consultanta legala, operationala si procedurala; infiintari companii, obtinere avize si autorizatii de functionare; lichidari companii; consultanta ISO; consultanta in afaceri.

Mai multe pe: www.infiintarifirme.ro sau pe