Specialist Comunicare&Relatii Publice

Audionova

Job expirat

RESPONSABILITATI

▪Activitati de scriere si editare de materiale pentru diferite categorii de public(comunicate de presa,articole si materiale redactionale,discursuri,brosuri,buletine informative);
▪Creeaza, implementeaza si urmareste desfasurarea strategiilor de social media, website, campanii de promovare etc.;
▪Intretinerea canalelor de socializare online (facebook, twitter, etc)
▪Cresterea notorietatii companiei,promovand elementele de identificare ale companiei,dar si serviciile pe care le presteaza aceasta.

CERINTE

▪Experienta profesionala:minim 2 ani pe un post similar;
▪Studii superioare finalizate,profil socio-uman(comunicare si PR,jurnalism,filologie,marketing etc.);
▪Bun cunoscator al limbii romane(vocabular si modalitati de exprimare,conceptie si redactare);
▪Abilitatea de a se exprima excelent in scris si de a-si modifica stilul de exprimare in functie de brief-ul primit,de impactul propus asupra publicului tinta;abilitati de exprimare verbala;
▪Bun cunoscator al limbii engleze;
▪Foarte bune cunostinte de operare PC(Microsoft Office,Photoshop,InDesign,CorelDraw,Intranet,organizare retele etc.);
▪Pasiune pentru domeniul postului

BENEFICII OFERITE

▪Pachet salarial individualizat;
▪Conditii de lucru intr-un ambient foarte placut,intr-o echipa tanara,ce apreciaza provocarile si solutiile inteligente;
▪Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu organizational creativ si profesionist.

Audionova - companie multinationala, cu raspandire in intreaga tara, lider de 14 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive.
Pentru a afla mai multe despre Audionova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 42 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.