Specialist Compensatii & Beneficii

Hart Human Resource Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea programelor de compensatii & beneficii in concordanta cu nevoile organizatiei
- Administrarea si evaluarea programelor de beneficii cu oferirea de suport pentru angajati
- Implementarea politicilor de compensatii & beneficii
- Participarea alaturi de managerii de departamente la negocierile privind politicile de compensatii si beneficii
- Monitorizarea si analiza informatiilor survey-urilor privind politicile de compensatii & beneficii folosite pentru a confirma nivelul salarial pe piata
- Pregatirea si analiza rapoartelor privind activitatea de compensatii si beneficii

CERINTE

- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara
- Studii superioare
- Limba engleza – nivel avansat
- Bune abilitati de operare PC (Word, Excel)
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Abilitati de analiza si sinteza
- Dinamism si creativitate
- Atitudine proactiva

HART Human Resource Consulting is the first Romanian company that offers career management consulting services.

We propose organizational development solutions (Executive Search, Training, Development and Assessment Centers, Career Plan Development Consulting) and individual solutions (Career Counseling, Testing and Assessment, Individual Seminars).

If you want to read more about HART Consulting’s career counseling services, go to www.consiliereincariera.ro

Clientul nostru este o companie multinationala renumita din domeniul serviciilor financiare.