Specialist Calitate

Paylogic People

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, lider mondial in productia si distributia de fructe si legume proaspete, cautam Specialist Calitate.

RESPONSABILITATI:

-Coordoneaza, controleaza si raspunde de activitatea de distributie a marfii sub aspect calitativ si de respectarea normelor sanitar veterinare in vigoare;
-Controleaza si raspunde de respectarea normelor HACCP de catre personalul din punctele de lucru;
-Reprezinta societatea in relatiile cu organismele publice veterinare ( Directia Sanitar ??? veterinara, OPC, Sanepid, etc );
-Participa la definirea strategiei departamentului de calitate;
-Propune planuri pentru optimizarea activitatii si indeplinirea obiectivelor stabilite;
-Stabileste si efectueaza instructajele lunare pentru toti angajatii;
-Participa la auditurile interne si anuale efectuate de Organismul de Certificare;
-Verifica respectarea procedurilor de lucru si mentinerea igienei in spatiile de lucru.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta anterioara in domeniul calitatii ??? minim 5 ani ??? avantaj experienta in domeniul FMCG;
-Experienta anterioara in coordonarea activitatii logistice;
-Experienta anterioara in implentarea unui sistem HACCP;
-Cunostiinte avansate ale legislatiei in domeniu;
-Cursuri de specialitate: calitate, mediu ??? avantaj;
-Limba engleza - avansat;
-Cunostiinte MS Office;
-Permis conducere ??? categoria B;
-Disponibilitate deplasari frecvente in Bucuresti si provincie;
-Abilitati de organizare si atentie distributiva;
-Capacitatea de a lucra cu termene limita;
-Atitudine pozitiva si orientare spre rezultate;
-Dinamism, perseverenta, spirit de echipa;
-Meticulozitate si promptitudine in rezolvarea problemelor.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru dinamic in cadrul unei companii aflate in permanenta evolutie;
-Posibilitate de dezvoltare si formare profesionala;
-Pachet salarial motivant.

PayLogic People face parte din grupul PayLogic, dezvoltandu-se ca o urmare fireasca a experientei acumulate in cele mai variate si complexe situatii de business de catre specialistii sai in cei peste 7 ani de existenta. PayLogic inseamna un grup de companii care furnizeaza servicii profesionale de recrutare si selectie de personal, precum si de externalizare calcul salarial si administrare de personal.
Serviciile de calitate furnizate de grupul PayLogic au castigat increderea a peste 150 de mari companii din Romania. Pentru mai multe detalii despre serviciile noastre va rugam sa accesati www.paylogic.ro .