SPECIALIST CAD- Proiectare Industria AUTO

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, lider in domeniul componentelor pentru industria auto care isi va extinde activitatea prin deschiderea unei filiale in Romania-Bucuresti.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic, de preferat in industria constructii auto, TCM;
- Experienta relevanta de minim 3-5 ani in proiectare pentru industria auto (Catia V5 si Catia V 4, AutoCad);
- Cursuri sau training-uri de specialitate reprezinta un avantaj;
- Cunostinte aprofundate PC, MS Project-avantaj;
- Limba engleza nivel avansat, limba spaniola constituie un avantaj;
- Capacitate de acumulare a cunstintelor si instruire;
- Adaptare la lucru in echipa sau individual;
- Rezistenta la stres si capacitate de adaptare;
- Disponibilitate de deplasare(6 luni cursuri de specialitate in Spania);

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, asigurarea relocarii ;
- Training in tara si strainatate;
- Oportunitatea de a dezvolta o cariera intr-o companie multinationala de succes.

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.
* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.