Specialist Administrativ si Resurse Umane

CLASS IT OUTSOURCING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice administrative
Oferirea de asistenta in desfasurarea procedurilor de recrutare/ angajare.
Responsabil cu completarea documentelor aferente procesului de recrutare si tinerea evidentei evolutiei procesului.
Planificarea interviurilor si desfasurarea acestora.
Recrutarea personalului in concordanta cu obiectivele si cultura organizationala.
Selectia, integrarea angajatului in organizatie.
Organizarea evenimentelor de Team Building intern.
Coordonarea activitatii de resurse umane pe plan administrativ.

CERINTE

Persoana serioasa, responsabila si ambitioasa, motivata intern in scopul dezvoltarii unei cariere in domeniul administrativ sau al resurselor umane, alaturi de o echipa de profesionisti.

Pregatire
Studii superioare sau student(a) in an terminal.
Experienta de baza in activitatea administrativa sau de resurse umane prezinta un avantaj.

Aptitudini
Abilitati de comunicare.
Persoana responsabila care sa dea dovada de seriozitate, loialitate.
Persoana receptiva , cu initiativa.
Spirit organizatoric.
Atitudine practica.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional, dinamic, de a va dezvolta profesional si personal.
Pachet salarial atractiv.

IT Outsourcing inseamna substituirea departamentului dumneavoastra IT cu o echipa de profesionisti certificati, calificati si cu o vasta experienta in domeniu, oricand la dispozitia dumneavoastra. Compania Class este prima companie care ofera aceaste servicii pentru piata din Romania si lucreaza deja cu peste 50 de companii printre care: BGConta, New Pharm Europa, Carpatia Paper & Board, lantul de restaurante City Grill.