Specialist Administrare Imobiliara - cartiere rezidentiale

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se ocupa efectiv de managementul administrari unui complex rezidential;
- Coordoneaza echipele de intretinere implicate in administrarea complexului;
- Gestioneaza relatia cu furnizorii de utilitati si mentenanta (plata facturilor intretinere, apa, energie electrica, telefon, TV, cablu);
- Managementul relatiilor cu prestatorii de servicii conexe, avocat, contabil, electrician, instalator, curatenie, menaj, protectie etc.
- Administrarea lucrarilor de renovare si amenajare stabilite de proprietar;
- Prezenta in teren. Vizitarea regulata a proprietatii;
- Urmarirea comportarii in timp a constructiei, verificarea si evaluarea starii generale a proprietatii;
- Sprijin la inchirierea sau vanzarea proprietatii;
- Administrarea contractelor de intretinere pentru instalatiile detinute;
- Administrarea documentelor proprietatii;
- Urmareste indeplinirea conditiilor contractuale ale chiriasilor.

CERINTE

- Experienta relevanta intr-un post de administrare imobiliara reprezinta un criteriu esential in selectia candidatilor;
- De preferat absolvent al unor cursuri de formare profesionala specifica pentru dobandirea calitatii de Administrator Profesionist de Imobile;
- Absolvent studii superioare economice sau tehnice;
- Cunostinte legislative aferente administrarii imobilelor;
- Limba engleza constitue avantaj;
- Abilitati deosebite de comunicare, negociere si relationare;
- Capacitate de analiza si incadrare in termenele limita propuse;
- Cunostinte de management al proprietatii;
- Bun organizator, capabil de a coordona echipe;
- Bune cunostinte de operare PC - Office.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume;
- Conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist.

Agentia imobiliara EUROEST INVEST este prezenta pe piata din 1994, impunandu-se ca un partener important pentru investitorii romani si straini in calitate de promotor imobiliar.
Ne-am specializat in consultanta in investitii pentru terenuri, spatii industriale, comerciale si proiecte imobiliare mari - in special in zonele rezidentiale. In acelasi timp, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, evaluari imobiliare, documentari de urbanism si infrastructura.