SPECIALIST ACHIZITII - INDUSTRIA MOBILEI

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va raspunde de achizitiile de materii prime si marfuri, necesare bunei desfasurari a activitatii de productie si comercializare mobilier.
Va identifica si va negocia contracte de achizitie cu noi furnizori.
Va identifica, la cererea celorlalte departamente, surse de achizitie pentru noi materii prime si marfuri.
Va analiza si va renegocia contractele de achizitii cu furnizorii existenti.
Va inregistra toate operatiunile de intrari/iesiri si va tine gestiunea materiilor prime si a marfurilor

CERINTE

Experienta va constitui un avantaj
Spirit cercetator
Bun identificator de solutii
Excelent negociator
Experienta in a lucra cu termene limita
Meticulos
Constiinta muncii dezvoltata
Mentalitate corecta

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza
Participare la realizarile companiei, direct proportionala cu rezultatele activitatii proprii
Transport asigurat
Telefon de serviciu

The Prince International SRL, societate romano-germana, a fost infiintata in anul 1994. Suntem producatori de mobilier, pentru institutii publice, sedii de firme, spitale, cabinete medicale, notariale, scoli, facultati, societatea noastra cunoscand o evolutie continua, ca urmare a accentului pus pe trasaturile individuale ale clientilor sai.

Fiecare produs este opera unei echipe de profesionisti, reprezentand o sinteza a stilului modern si a viziunii pe termen lung.

Ca o incununare a eforturilor sustinute pe care le facem, in cadrul ceremoniei organizate de Camera de Comert si Industrie a Romaniei si a Municipiului Bucuresti, societatea noastra a ocupat locul I in Topul Firmelor 2000 in Municipiul Bucuresti la sectiunea ?Productie de mobilier?, Locul II in Topul Firmelor 2001, Locul I in Topul National al Firmelor Private 2002 pentru productie mobilier pentru birou si magazine (exclusiv cele din metal).