SPECIALIST ACHIZITII - FRANCEZA

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza SPECIALIST ACHIZITII - FRANCEZA, pentru clientul sau – companie multinationala.

Responsabilitati:
- Identifica furnizori potentiali, in acord cu cererile primite de la clienti, analizeaza si evalueaza ofertele, urmarind sa satisfaca nevoile clientilor in conformitate cu standardele predefinite si politica de achizitii;
- Analizeaza si selecteaz¿ furnizorii, contribuie la intocmirea, negocierea si semnarea contractelor, elaboreaza ordinele de cumparare si urmareste executarea contractelor/comenzilor si respectarea termenelor de livrare si a specificatiilor stabilite;
- Contribuie la dezvoltarea si implementarea politicilor si a procedurilor privind deciziile de procurare si practica etica;
- Mentine baza de date a furnizorilor si urmareste dezvoltarea acestei baze de date;
- Analizeaza tendintele pietei si competitorilor.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare;
- Limba franceza nivel avansat;
- Limba engleza nivel avansat;
- Experienta in domeniul achizitiilor minim 2 ani;
- Persoana organizata;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea dezvoltarii personale si a avansarii profesionale;
- Participarea la programe de training.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.