SPECIALIST ACHIZITII

Distrigaz Sud S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea, organizarea licitatiilor si negocierea contractelor de achizitii.
- Analizarea propunerilor de achizitii utilaje, servicii si prestari servicii din punct de vedere tehnic si economic;
- Intocmirea caietelor de sarcini pentru achizitii utilaje, servicii si prestari servicii;
- Analiza calitatii utilajelor si serviciilor;
- Incheiere contracte cu prestatorii de servicii;
- Monitorizarea derularii serviciilor contractate;
- Urmarirea incadrarii in bugetele alocate.
- Capacitate de planificare si organizare;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Respectarea deadline-urilor ;
- Initiativa;
- Implicare;
- Etica.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta - 1 an in domeniul achizitiilor;
- Cunostinte operare calculator (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Training de specialitate;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala.

Distrigaz Sud ¿ filiala a grupului Gaz de France ¿ detine o pozitie importanta pe piata gazelor naturale din Romania si tinteste sa devina un actor important intr-o Europa noua a energiei