SPECIALIST ACHIZITII

Ozone Laboratories SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea furnizorilor de materii prime
- Testarea calitatii substantelor si analiza conformitatii documentelor cu exigentele impuse de domeniul farmaceutic
- Solicitare oferte, comparare, negocierea conditiilor de livrare
- Lansarea comenzii si urmarirea expedierii marfii
- Analiza continua a pietei si a concurentei
- Dezvoltarea portofoliului de furnizori de materii prime
- Urmarirea efectuarii platilor si incasarilor
- Sprijin in realizarea in bune conditii si la timp a vamuirii marfurilor importate

CERINTE

- Experienta achizitii, import/export, preferabil farmaceutice, chimice minim 1 an
- Studii superioare
- Limba engleza de afaceri nivel mediu-avansat
- Foarte bun utilizator MS Office
- Abilitati de comunicare, organizare, negociere, perseverenta, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

- Mobil

Ozone Laboratories este o companie farmaceutica dedicata producerii de medicamente de calitate la preturi accesibile concentrandu-se asupra a ceea ce conteaza.In activitatea sa, Ozone Laboratories urmareste sa imbunatateasca calitatea vietii si sa creeze valoare si crestere sustenabila.