SPECIALIST ACHIZITII

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii superioare
-1-3 ani experienta in activitatea de achizitii
-Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel, Power Point)
-Limba engleza mediu
-Abilitati de organizare, planificare, comunicare si negociere
-Cunostinte de contabilitate primara
-Implicare si proactivitate
-Abilitate in lucru cu cifrele
-Capacitate de analiza si sinteza a datelor
-Atentie la detalii
-Abilitate de a lucra la multiple proiecte, in conditii de presiune si stres
-Proactivitate
-Dorinta si interes in ceea ce priveste autodezvoltarea
-Capacitatea de a lucra in echipa dar si independent
-Integritate si onestitat

CERINTE

-Analizarea pietei de aprovizionare si identificarea potentialilor furnizori
-Urmarirea gradului de indeplinirea a clauzelor, pe parcursul derularii contractelor
-Gestionarea gamei de produse si respectarea politicii de preturi
-Asigurarea evidentei stocurilor
-Contribuie la asigurarea unei bune colaborari cu clientii si intervine in mod activ la eficientizarea
proceselor de lucru in relatia cu acestia.
- Intretine relatia cu furnizorii.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa