Software Tester

SC GECAD NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Testare module software pe platforme Linux si Windows
• Deployment produs software propriu
• Rezolvare incidente de securitate

CERINTE

• absolvent facultate sau student in an terminal la Automatica si Calculatoare, Matematica-Informatica, Cibernetica
• administrare sistem Linux (Gentoo, Slackware, Redhat, Debian)
• bash scripting, Python
• aplicatii de securitate: IDS/IPS, firewall (Windows, Linux)
• optional: C/C++, PHP, SQL
• limba engleza - nivel mediu
• permis conducere cat. B
• atentie la detalii, initiativa
• spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial atractiv
• lucrul intr-o echipa dinamica
• training pe post

GECAD este una dintre cele mai cunoscute m¿rci române¿ti în întreaga lume. De la începuturile sale în 1992 ¿i pân¿ ast¿zi, când cuprinde 4 firme de succes, Grupul GECAD s-a impus treptat în pozi¿ia de lider puternic al pie¿ei române¿ti de IT.
În cadrul grupului, GECAD NET este compania specializat¿ în oferirea de servicii profesionale de securitate IT, solu¿ii integrate de securitate IT ¿i software.