SOFTWARE QA SPECIALIST

GECAD EPAYMENT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul este disponibil in echipa de Implementare si presupune:
• crearea scenariilor de testare si utilizare impreuna cu echipa de dezvoltare
• realizarea testelor si raportarea bugurilor catre echipa de dezvoltare
• propunerea de noi de metode de testare

CERINTE

Ce ne dorim de la tine:
• peste 2 ani experienta in testare software (preferabil aplicatii web based)
• experienta anterioara in programare (PHP, aplicatii web-based)
• cunostinte avansate de PHP si MySQL
• atitudine proactiva, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

• cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament
• pranz asigurat de firma la restaurantul cladirii
• asigurare medicala privata

Part of GECAD Group, GECAD ePayment is a leaderSuntem o echipa de peste 60 de oameni pasionati de tot ce inseamna internet si comert electronic care stiu sa se bucure de fiecare reusita.
GECAD ePayment este azi lider pe piata solutiilor de comert electronic din Romania si un important jucator in industria solutiilor de distributie de software la nivel mondial (ESD - Electronic Software Delivery).
Daca vrei sa ne cunosti mai bine, citeste in continuare informatii suplimentare despre noi pe www.epayment.ro.

e-commerce solutions provider in Romania and worldwide.

GECAD ePayment is the place where people make things happen using their mind and imagination. Daring talent, Team spirit and Inovation are what we value most in people. We know what we want: to be winners.

Join us now!