Software Developer (SDBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza proiecte pentru diverse aplicatii in domeniul telecomunicatiilor;
- realizeaza si imbunatateste interfetele platformelor;
- optimizeaza algoritmii specifici aplicatiilor.

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil informatic;
- cunoasterea temeinica a limbajelor de programare: Java sau C/C++, avantaj cunoasterea limbajului Visual Basic etc.;
- minim 2 ani experienta in domeniul programarii intr-o firma de profil;
- cunostinte de limba engleza nivel avansat;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- disponibil pentru relocare in Brasov (se accepta si candidaturi din alte judete).

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, 5 Software Developer.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.