SOFTWARE DEVELOPER / PROGRAMATOR

SYNAPTIC SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SYNAPTIC cauta programatori talentati care doresc sa:
- consolideze o echipa puternica
- isi poata exprima ideile in proiecte
- participe la dezvoltarea unor proiecte foarte interesante

CERINTE

In ordinea importantei:
- seriozitate, gandire analita orientata pe rezolvarea problemelor
- cunostinte solide de OOP
- experienta in proiectarea si realizarea aplicatiilor software
- experienta in lucrul cu C# .Net
- experienta in lucrul cu baze de date (MSSQL, MySQL)

Constituie avantaje:
- prezentarea unei liste cu proiectele in care ai fost implicat
- experienta cu ASP .NET
- experienta in lucrul cu .NET COMPACT FRAMEWORK si SQL COMPACT EDITION in proiecte embedded.

BENEFICII OFERITE

Echipa profesionista care lucreaza cu ultimele tehnologii in domeniu
Posibilitatea de certificari in domeniu
Bonusuri
Salariu atractiv

SYNAPTIC SOLUTIONS este o companie software a carui scop este de a dezvolta solutii inovative care sa permita mediului de afaceri de a functiona mai eficient scazand costurile de operare si maximizand comunicarea.

SYNAPTIC SOLUTIONS este dezvoltatorul solutiilor din gama Iluminis, Iluminis CP - solutii de facturare mobila, Iluminis POS - solutii de vanzare cu case de marcat, Iluminis Help Desk - solutie integrata online care, Iluminis PRU - managementul costurilor de telefonie, Iluminis Invoice - prima aplicatie de facturare gratuita, Iluminis CRM - managementul relatiei cu clientii. SYNAPTIC este producatorul celui mai puternic sistem romanesc de management al continutului web Content Grinder ajuns la versiunea a 3-a.

Mai multe informatii pe www.iluminis.ro si www.synaptic.ro