Software developer J2EE

TOPTECH

Job expirat

RESPONSABILITATI

The candidate will be responsible for developing, implementing and maintaining complex to moderately complex web-based applications.

Nice to have:
- Able to interpret Use Case Documents;
- Familiar with the use of ClearCase and ClearQuest.

CERINTE

Experienta minim 2 ani:
- tehnologii J2EE
- Ajax
- DB2/SQL
- HTML
- Unix/Linux
- limba engleza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant + tichete de masa
Salariul integral pe cartea de munca
Perspective de promovare
Accesul/lucrul cu ultimele technologii in domeniu

Creatã in 1992 cu capital francez-român, societatea Toptech este o filialã a Grupului Viveo. Toptech este specializatã in dezvoltarea si întretinerea sistemelor informatice pentru institutii financiar bancare si telecomunicatii.
Suntem o echipa cu experientã, creatã pentru a dezvolta software conform cerintelor clientilor nostri, pe baza noilor tehnologii. Planul nostru dinamic si ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut.
Toptech este Microsoft Business Partner si IBM Partner World for Software.