Software Developer - C# .NET apps

SC Servbit Research SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Software Developer este responsabil de programarea aplicaţiilor C# oferite de companie către clienţii direcţi. Aplicații destinate sectorului IFN sunt preponderente în activitatea companiei.

CERINTE

- cunoștințe generale de programare și dezvoltare software, cu aplicație în C#
- disponibilitatea acumulării de cunoştinţe noi
- cunoaşterea elementelor de bază în lucrul cu baze de date
- capacitate de concentrare

Constituie avantaje:
- experienţa lucrului cu metode de version control
- cunoştinţe SQL cu practică în MySQL, PostgreSQL, MS SQL Server sau alte RDBMS-uri
- cunoştinţe de lucru cu GNU/Linux
- experiența în aplicații Client-Server
- experienţa anterioară într-un post asemănător

BENEFICII OFERITE

Bunusuri vor fi acordate la contractarea şi definitivarea unui proiect, proporţionale cu valoarea contractului şi eforturile depuse în cursul perioadei de dezvoltare.
De asemenea, Servbit va pune la dispoziţie cursuri de pregătire şi atestare, achitate de companie, în specializarea aleasă de angajaţi.

Companie specializată în livrarea de soluţii informatice personalizate companiilor medii şi mari.