Software developer

Viveo Technology Toptech

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltare si implementare soft, consultanta, suport tehnic;
- testarea programelor informatice.

CERINTE

- studii superioare de specialitate absolvite;
- bune cunostinte de SQL procedural;
- experienta relevanta in OOP (Java, C#, C++);
- cunostinte de Data Stage pot constitui un avantaj;
- franceza cel putin cunostinte de baza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- bonusuri pe proiecte, in functie de criteriile de performanta;
- bonuri de masa;
- perspective de promovare.

Mediu placut, oameni de la care te poti inspira, profesionalism, stabilitate, proiecte interesante, interactiune cu mediul international.
Grupul Viveo este unul din cei mai puternici producatori de software bancar din Europa. Cei 25 de ani de experienta in domeniu, cei peste 750 de clienti in peste 35 de tari si cei 600 de angajati la nivel mondial ne recomanda ca un angajator de top.
Viveo Technology Toptech este Microsoft Business Partner si IBM Partner World for Software
www.toptech-software.com
www.viveo.fr