SOFTWARE BID MANAGER

SOFTWIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea respectarii procedurilor interne de ofertare

- Integrarea diverselor module de oferta, finalizarea ofertelor

- Elaborarea sau urmarirea asigurarii documentelor cerute de legislatia in vigoare privind achizitiile publice

- Tinerea evidentei ofertelor depuse

- Intocmirea de rapoarte de ofertare

- Colaboreaza si ofera suport echipei de vanzari

CERINTE

- 3-5 ani experienta in activitatea de ofertare, atat pe domeniul public cat si pe domeniul privat

- Cunoasterea buna a legislatiei in vigoare privind achizitiile publice

- Foarte buna utilizare a calculatorului cu accent pe Microsoft Office (si MS Project)

- Cunoasterea foarte buna a limbii engleze

- Abilitate de a analiza, organiza si prezenta date numerice, financiare si statistice in rapoarte coerente

- Foarte bun organizator, capabil de organiza activitatea proprie precum si pe cea a echipei cu care colaboreaza

- Punctual, perseverent, metodic, cu aptitudini in a sesiza detaliile

- Abilitati de a respecta termene stranse pentru diverse proiecte, chiar simultane

- Creativ, spirit de initiativa, auto-motivare

- Experienta in realizarea de oferte in domeniul IT constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Conditii excelente de lucru intr-un mediu dinamic

- Posibilitati multiple si reale de crestere profesionala

- Pachet salarial motivant