Soft Web Developeri pentru o companie din Bucuresti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte tehnice: Web experience - minimum 1 de experienta , C# background , Extensive JavaScript usage, SQL (MsSQL) , ServiceStack, Web Api (v1 & v2), Angular.js. Alte skills-uri apreciate: experienta in Agile development (SCRUM), jQuery and jQuery Mobile experienta de utilizare , NoSQL este un plus (MongoDB, RavenDb) , Node.js este un plus major, HTML 5 experienta in utilizare.

CERINTE

Candidatii vor lucra ca freelanceri (PFA, ii, SRL) cu contract de colaborare.
Disponibilitatea la relocare in Bucuresti este o conditie.
In situatii exceptionale aceasta conditie se poate negocia. Daca in zona candidatului se identifica si alti candidati firma deschide un punct de lucru in aceea localitate

BENEFICII OFERITE

Compania ofera: valoare contractuala de baza + 10 % suport pentru taxe + o suma lunara ca si expense allowance + bonus la 6 luni + suport la relocare. Alte facilitati : office snacks, Friday lunch , recreation room , calatorii, etc.