SOFERI PROFESIONISTI pt. distributie Bucuresti

Pepsi Americas

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transport si livrare de marfa (produse alimentare) in Bucuresti;
- Efectuarea traseului optim cu respectarea orarului de livrare.

CERINTE

- Permis de conducere categoriile B, C si E;
- Atestat de transport marfa;
- Experienta in domeniul distributiei constituie avantaj;
- Persoana integra, deschisa colaborarii, cu spirit de echipa;
- Pentru conducatorii TIR, experienta va fi folosita pentru posturi corespunzatoare.

BENEFICII OFERITE

- Angajare cu contract individual de munca, conform legislatiei;
- Pachet salarial competitiv.

Pepsi Americas Romania este imbuteliatorul autorizat si distribuitorul Pepsi, Prigat, Lipton Ice Tea, Gatorade si Roua Muntilor pentru Romania si Republica Moldova.

Si pentru ca pretuim munca de echipa, valoarea, responsabilitatea, integritatea va invitam sa va alaturati echipei noastre de profesionisti si impreuna sa cladim succesul!