SOFERI DISTRIBUITORI

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluarea pe baza de semnatura a comenzilor si livrarea acestora conform programului de distributie si a adresei de livrare inscrise la datele cumparatorului;
- Participa la receptia marfurilor luand la cunostinta neconcordantele dintre facturi si marfa si constata diferentele.
- Efectueaza si depune incasarile
- Respecta procedurile auto de exploatare, intretinere si verificare
- Mentioneaza minusurile si plusurile constatate la livrare

CERINTE

Permis conducere categoria C (minim 2 ani)
- Experienta minim 2 ani pe un post similar- fara evenimente rutiere
-Stagiul militar satisfacut
-Fara antecedente penale
-Capacitate de concentrare
- Abilitati de comunicare
-Disponibilitate pentru program prelungit;
-Disponibilitate deplasari in tara.
-Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu) este un plus

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonusuri in functie de realizari, bonuri de masa, telefon mobil (daca este cazul)

DESCRIEREA FIRMEI

Royalty Jobs este o companie de personal in leasing.
Colaboram cu angajatii nostri pe baza de contracte de munca pe perioade nedeterminate sau determinate.
Angajatii nostri au posibilitatea unor experiente variate datorita posibilitatii lucrului in cadrul unor companii diferite.