Sofer transport persoane

SC BNZ GSM EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va rugam sa cititi tot anuntul inainte de a aplica, iar fiecare aplicatie sa fie insotita de o scrisoare de intentie in care sa explicati de ce considerati ca ati fi potrivit pentru acest post, avand in vedere responsabilitatile si cerintele.

Raspunde de persoanele transportate de la preluare pana in momentul cand acestea coboara
Raspunde altor sarcini stabilite de seful ierarhic direct si care sunt legate direct de postul ocupat.
Verifica buna functionare precum si curatenia autovehiculului inainte de plecarea in fiecare cursa,.
Intocmeste si pastreaza documentele insotitoare de traseu.
Raporteaza imediat orice defectiune aparuta.

CERINTE

Permis de conducere categoria B, D
Atestat transport persoane
Studii medii
Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat
Cunoasterea a cel putin inca o limba la nivel avansat reprezinta un avantaj
Abilitati de comunicare, flexibilitate, deschis la sugestii
Persoana cu o gandire generala pozitiva
Buna organizare
Spirit de initiativa, proactiv precum si dornic de perfectionare continua
Nivel ridicat de concentrare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, orientat catre performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport persoane .