Sofer transport marfa

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma care importa produse de menaj si le comericializeaza la marile lanturi de hypermarketuri din Bucuresti.

Se doreste angajarea unui Sofer care sa transporte marfa de la depozitul situat in zona Pantelimon la hypermarketuri. Exista masini de la 3,5t pana la 16t. Se distribuie marfa in Bucuresti la inceput si apoi si in tara.

CERINTE

Sofer Categoria C
Atestat marfa
Experienta pe camion de minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

Salariul se va negocia cu clientul si este in functie de experienta
Bonuri de masa

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!