sofer tir 20 T

SC Neoti SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
Minimalizarea cheltuielilor de transport;
Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

CERINTE

Persoana responsabila proactiva, dedicata cu experienta de minim 5 ani demonstrabila pe vehicule de 20 tone.
Cunostiinte solide de legislatie rutiera, ADR.
Obligatoriu carnet conducere C+E, atestat profesional, card tahograf, Atestat ADR colete si cisterne, analize medicale si psihologice profesionale, cazier judiciar, recomandari de la ultimele doua locuri de munca.

Numai persoanele care indeplinesc integral conditiile mentionate pot aplica cu CV

BENEFICII OFERITE

Venituri substantiale corelate cu efortul depus pentru indeplinirea atributiunile conferite de fisa postului .

DESCRIEREA FIRMEI

Transport marfa intern si international