Sofer Tehnician Instalatii Irigatii (Pipera)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania ofera produse complete de irigatii.

Experienta in activitati tehnice reprezinta avantaj si activitati de santier.

Permis categoria B, va conduce duba 3.5t
Experienta in instalatii- poate reprezenta avantaj;
Experienta specifica in instalatii de irigatii si/sau montaj grupuri de pompare este un plus;
Teamplayer, Indemanatic & muncitor
Este important sa existe abilitati de comunicare cu clientii Prezentarea unei lucrari, semnat procese verbale receptie lucrari etc.

CERINTE

Realizare si intretinere sisteme de irigatii, manipulare marfa Receptie la aprovizionarea cu marfa de la furnizori, Pregatirea de comenzi catre clienti,
Aprovizionarea corectă şi eficientă a rafturilor din magazin, Mentenanta sediu si activitate de santier.

BENEFICII OFERITE

Salariul de inceput 1600 lei + bonuri de masa;
Program L-V, 8h;
Locatie job Bd Pipera.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.