SOFER REFERENT APROVIZIONARE

AM INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura aprovizionare cu materialele / marfa necesare companiei de la furnizori.
Urmareste respectarea conditiilor de livrare a marfii de catre furnizori.
Manipulare facturi, chitante fiscale , deconturi.
Transport echipa la montaj.
Transport comenzi catre beneficiari.

CERINTE

Experienta in aprovizionare minim 2 ani.
Sofer cu experienta , carnet - minim categoria B
Buna cunoastere a Bucurestiului.
Disponibilitate ore suplimentare, seriozitate, organizare, rezistenta la stres, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Contract/ carte munca , salariul integral pe cartea de munca, plata ore suplimentare, bonuri masa, asigurari private de sanatate, altele.

Companie mixta romano-americana specializata in productia publicitara: Print mari dimensiuni out & indoor, illuminated sign, corporate brading, POSM, events & exhibitions.
Bucuresti, str. BAICULESTI nr.1, sector 1
Tel. 667.35.99 , 668.31.17 , 668.32.57
www.ami.ro