SOFER PROTOCOL-PIPERA

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transport personal companie intern
- Transport documente companie

CERINTE

- Permis de conducere cat. B
- Minim 2 ani experienta
- Cunoasterea foarte buna a orasului Bucuresti
- Loialitate, seriozitate
- Grad crescut de dinamicitate
- Tinuta ingrijita, comunicare verbala profesionala
- Preferabil locat in Pipera sau imprejurimi
- Persoana dornica sa castige financiar pe masura muncii sale

BENEFICII OFERITE

- motivanta

CBC ROMANIA, este o companie care ocupa locul 6 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul Vanzarilor si al Marketing-ului din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.
CBC angajeaza Sofer Protocol.

noi stim, noua ne pasa, noi putem!