Sofer profesionist transport marfa international

QLT.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport de marfa international, 2 luni in deplasare cu 2 saptamani in tara

CERINTE

experienta minim 5 ani in transport international de marfa
card tachograf
atestat profesional pentru transport international
certificat ADR
cariez judiciar si cazier de la Brigada rutiera
recomandari de la locurile de munca anterioare cu numere de telefon pentru verificare
engleza, franceza, germana, italiana, spaniola la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant

Raporturile de afaceri promovate de noi implica acceptarea premisei ca singura modalitate de obtinere a succesului este aceea in care toate partile implicate castiga, iar acest succes nu se poate obtine dintr-o simpla joaca.
Valorile noastre sunt: Profesionalism, Inovatie, Calitate.

Consultantii si colaboratorii nostri au diferite specializari, precum: psihologie-sociologie, drept, managementul organizatiei, marketing si relatii internationale. Acestia sunt pregatiti sa initieze, sa deruleze si sa finalizeze orice tip de proiect: recrutare clasica, head-hunting, executive search in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul unui candidat si de a identifica capacitatea acestuia de a se integra in echipe si de a aduce plus valoare echipelor respective.