Sofer Profesionist (Distributie si Livrari)

Regency Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Livrari de marfa la clienti sau punctele de lucru ale firmei.

CERINTE

- carnet de conducere categ. B, C
- experienta de minim 2 ani
- abilitati de comunicare si simtul responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

- negociabil

Regency Company este in momentul actual una dintre primele firme ce comercializeaza materiale pentru industria de mobila.
Produsele comercializate de Regency Company sunt recunoscute pentru inalta calitate materiala si finisaj, aceste produse provin din import din diferite
tari precum, Germania, Ungaria, Elvetia, Italia dar si Romania.
Totusi, important este sa tinem un pret bun si rezonabil pentru piata romaneasca care este intr-o dezvoltare continua, fara sa afectam calitatea produselor.
Cu un gand clar pentru tot ce inseamna viitor, noi inaintam cu pasi mici dar siguri pentru un o piata mai eficienta pentru toti clienti nostri.